Fotobudka Olkusz

Unikalna pamiątka ślubna, z wieczoru kawalerskiego czy innej specjalnej okazji po latach jest traktowana jak skarb. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by miała ona zabawną, nowoczesną formę. Również w Olkuszu można skorzystać z usług, jakie oferuje Fotobudka - przekonaj się, że warto!

Dobra jakość zdjęć, oryginalne pomysły, a przede wszystkim okazja do integracji z najbliższymi - to tylko podstawowe zalety Fotobudki

Dawniej fotobudki kojarzyły się przede wszystkim z nieskomplikowanymi automatami służącymi do błyskawicznego uzyskania kilku zdjęć. Pierwsze urządzenia pojawiły się już w połowie lat 20 XX wieku, w Nowym Jorku. Od początku cieszyły się dużą popularnością przechodniów, trzeba było jednak kolejnego wieku, by wynalazek zmienił formę i zyskał drugie życie. Dobra jakość zdjęć, spersonalizowane oświetlenie, oryginalne pomysły, a przede wszystkim okazja do integracji z najbliższymi - również wirtualnie, dzięki połączeniu z mediami społecznościowymi czy kontem e-mail w trybie bieżącym - to tylko podstawowe zalety Fotobudki.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem fotobudki i mieszkasz w mieście Olkusz i dzwoń już teraz +48 662 970 700